Hakkımızda

Biz Kimiz ?

davetiyekataloglari.com Ailesi olarak 23 yıldır bu işin bir ekip ve özveri işi olduğunu söylüyoruz.Davetiye ve matbaacılık konusunda ileri seviyede deneyimli bir şirket olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Belki de başarımızın yegane sebebi de budur. Çünkü biliyoruz ki; bir işi ne kadar çok severseniz o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ailemize dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

♥ İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Ekibimiz içinde bulunan yazılım ve grafik tasarım ekibimizin davetiyekataloglari.com sitesi için sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları sizlere en hızlı şekilde ulaştırmak için uyarlamaya çalışıyoruz.

 ♥ Yüzümüzü her zaman yeniliğe çeviriyoruz.

davetiyekataloglari.com olarak kendimize örnek aldığımız yurt içinde ve yurt dışında ki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekiplere ulaşarak sürekli olarak bilgi alışveriş yapıp işimizi daha iyi yapmaya çalışıyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka ilk olarak müşterilerimizin değerli yorumlarını göz önünde bulundurarak projelerimizi hazırlıyoruz.